Φοιτητική Μέριμνα|Πανεπιστήμιο Κρήτης

ΝΕΑ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΤΗΣ ΠΡΟΘΕΣΜΙΑΣ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΤΩΝ ΑΙΤΗΣΕΩΝ

ΓΙΑ ΣΙΤΙΣΗ-ΣΤΕΓΑΣΗ ΤΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΑΠΟ ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΧΟΛΕΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

Ρέθυμνο, 26 Ιανουαρίου 2022

Λόγω της γενικής αργίας στο δημόσιο τομέα κατά το διάστημα 25-26 Ιανουαρίου 2022 και για να αντιμετωπιστούν εγκαίρως τυχόν προβλήματα στις υποβολές αιτήσεων, ανακοινώνεται η εκ νέου παράταση της προθεσμίας υποβολής των αιτήσεων για σίτιση ή/και στέγαση των φοιτητών των Σχολών Ρεθύμνου που προέρχονται από μετεγγραφή,

έως την Παρασκευή 28 Ιανουαρίου 2022, ώρα 14.00

Υπενθυμίζεται ότι οι αιτήσεις υποβάλλονται μόνο ηλεκτρονικά στην ειδική εφαρμογή της Φοιτητικής Μέριμνας (www.merimna.uoc.gr), στο πεδίο ΑΙΤΗΣΕΙΣ

Οδηγίες συμπλήρωσης αίτησης για σίτιση ή/και στέγαση για το ακαδημαϊκό έτος 2021/2022

Συμπληρωματικά ή ελλιπή δικαιολογητικά σε ήδη υποβληθείσες αιτήσεις μπορούν να αποσταλούν στο email της Φοιτητικής Μέριμνας (Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.)

αποκλειστικά έως και τη Δευτέρα 31 Ιανουαρίου 2022, ώρα 12.00, μόνο από το ακαδημαϊκό email των αιτούμενων φοιτητών.

Μετά το πέρας της προθεσμίας αυτής, δεν θα γίνουν δεκτά επιπλέον δικαιολογητικά και οι εκκρεμείς αιτήσεις θα απορριφθούν οριστικά.

Γραφείο Φοιτητικής Μέριμνας Σχολών Ρεθύμνου