ΛΟΓΟΤΥΠΟ ΦΜ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΓΙΑ ΣΙΤΙΣΗ ΚΑΙ ΣΤΕΓΑΣΗ ΧΩΡΙΣ ΕΚΚΡΕΜΟΤΗΤΕΣ
ΤΩΝ ΝΕΟΕΙΣΕΡΧΟΜΕΝΩΝ ΠΡΟΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΣΧΟΛΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΚΑΔ. ΕΤΟΥΣ 2023-2024

Ενημερώνουμε τους νεοεισερχόμενους προπτυχιακούς φοιτητές και τις φοιτήτριες των Σχολών Ηρακλείου του Πανεπιστημίου Κρήτης, που έχουν αιτηθεί για την παροχή δωρεάν σίτισης ή και στέγασης για το ακαδημαϊκό έτος 2023-2024, ότι μετά την παρέλευση της προθεσμίας υποβολής αιτήσεων στις 09/10/2023, στους παρακάτω πίνακες αποτυπώνονται οι αριθμοί μητρώου και το τμήμα των φοιτητών και φοιτητριών των οποίων οι αιτήσεις έχουν αξιολογηθεί και δεν έχουν εκκρεμότητες.

Πίνακας αξιολογημένων αιτήσεων για στέγαση

Πίνακας αξιολογημένων αιτήσεων για σίτιση

Παρακαλούνται οι φοιτητές/φοιτήτριες που υπέβαλαν αίτηση και δεν βρίσκουν τον αριθμό μητρώου τους - τμήμα στους συνημμένους πίνακες, να ελέγξουν αρχικά το ακαδημαϊκό τους email για τυχόν παρατηρήσεις στον πίνακα μοριοδότησης που τους έχει σταλθεί ή να επικοινωνήσουν με το Γραφείο Φοιτητικής Μέριμνας Σχολών Ηρακλείου για διευκρινήσεις.

Αιτήσεις θεραπείας - ενστάσεις επί των αποτελεσμάτων μοριοδότησης και αποστολή ελλιπών δικαιολογητικών, σύμφωνα με τον εξατομικευμένο πίνακα αξιολόγησης που έχει λάβει κάθε αιτών φοιτητής/αιτούσα φοιτήτρια, δύναται να υποβληθούν ηλεκτρονικά στο e-mail της Φοιτητικής Μέριμνας Ηρακλείου: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε., από το ακαδημαϊκό email των φοιτητών/φοιτητριών, αναγράφοντας στο θέμα «Νεοεισερχόμενοι-Σίτιση/Στέγαση 2023-24», ονοματεπώνυμο, ΑΜ , Τμήμα,

σε αποκλειστική προθεσμία έως και την Κυριακή 15 Οκτωβρίου 2023.

ΠΡΟΣΟΧΗ: Μετά το πέρας της ως άνω προθεσμίας, δεν θα γίνει δεκτό κανένα επιπλέον πρόσθετο ή συμπληρωματικό δικαιολογητικό που θα αποσταλεί και καμία αίτηση δεν θα επανεξεταστεί με δικαιολογητικά που θα σταλούν εκτός της συγκεκριμένης προθεσμίας.

Επισημαίνεται ότι οι παραπάνω πίνακες αξιολόγησης, δεν αποτελούν τα οριστικά αποτελέσματα των αιτήσεων, παρέχουν μόνο ενημέρωση σχετικά με την πληρότητα των αιτήσεων που έχουν υποβληθεί. Οι οριστικοί πίνακες θα ανακοινωθούν μετά το πέρας της διαδικασίας των ενστάσεων και την έγκρισή τους από την Επιτροπή Φοιτητικής Μέριμνας και το Πρυτανικό Συμβούλιο.

Γραφείο Φοιτητικής Μέριμνας Ηρακλείου