Φοιτητική Μέριμνα|Πανεπιστήμιο Κρήτης

ΠΙΝΑΚΑΣ ΔΙΚΑΙΟΥΧΩΝ ΓΙΑ ΣΙΤΙΣΗ ΚΑΙ ΣΤΕΓΑΣΗ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΤΩΝ ΝΕΟΕΙΣΕΡΧΟΜΕΝΩΝ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΚΑΙ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΔΙΔΑΚΤΟΡΩΝ ΣΧΟΛΩΝ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟ ΕΤΟΣ 2022-2023

Ρέθυμνο 30/11/2022

Ανακοινώνονται τα αποτελέσματα για τους δικαιούχους σίτισης καισ τέγασης στην κατηγορία των νεοεισερχόμενων μεταπτυχιακών και υποψήφιων διδακτόρων των σχολών Ρεθύμνου για το ακαδημαϊκό έτος 2022-2023.

Τα αποτελέσματα εδώ: ΠΙΝΑΚΑΣ ΣΙΤΙΣΗΣ-ΣΤΕΓΑΣΗΣ

Το δικαίωμα σίτισης μπορεί να ενεργοποιηθεί από αύριο 01/12/2022, με την αυτοπρόσωπη παρουσία των δικαιούχων φοιτητών στο εστιατόριο της Πανεπιστημιούπολης και την επίδειξη στο ταμείο της ακαδημαϊκής ταυτότητας (πάσο).

Η παραλάβή των δωματίων θα γίνεται από αύριο Πέμπτη 1/12/2022 από το Γραφείο Φοιτητικής Μέριμνας, ώρες 9.00-14.00.

Απαραίτητη προϋπόθεση για την παραλαβή του κλειδιού είναι η κατάθεση από το/τη δικαιούχο φοιτητή/φοιτήτρια, του ποσού των ενενήντα ευρώ (90 €), το οποίο έχει οριστεί ως «εγγύηση καλής χρήσης του δωματίου», σύμφωνα με απόφαση της Συγκλήτου ΠΚ (συνεδρία 352/26-5-2016). Ο/Η φοιτητής/φοιτήτρια θα πρέπει κατά την ημέρα παραλαβής του δωματίου, να παραδώσει στο Γραφείο Φοιτητικής Μέριμνας την απόδειξη καταβολής της εγγύησης. Το ποσό αυτό θα επιστρέφεται κατά την αποχώρηση των φοιτητών/φοιτητριών στο τέλος της ακαδημαϊκής χρονιάς, μετά από ενυπόγραφη βεβαίωση του Διαχειριστή της Φοιτητικής Κατοικίας για την καλή κατάσταση του δωματίου τους.

Η κατάθεση του ποσού της εγγύησης θα πρέπει να γίνει στην Τράπεζα Πειραιώς, στο λογαριασμό ΙΒΑΝ: GR7601713740006374030020251 του Πανεπιστημίου Κρήτης.  Ως αιτιολογία να αναγράφεται το Ονοματεπώνυμο του/της φοιτητή/φοιτήτριας, ο Αριθμός Μητρώου Τμήματος και η παρατήρηση "Φοιτητική Κατοικία Ρεθύμνου".

Γραφείο Φοιτητικής Μέριμνας Σχολών Ρεθύμνου