LOGO FM

ΝΕΟΕΙΣΕΡΧΟΜΕΝΩΝ ΠΡΟΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ

ΣΧΟΛΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΚΑΔ. ΕΤΟΥΣ 2022-2023

Β΄ Πίνακας πρωτοετών προπτυχιακών φοιτητών των Σχολών Ηρακλείου Δικαιούχων δωρεάν στέγασης, για το ακαδημαϊκό έτος 2022-2023.

Οι δικαιούχοι βρίσκονται στον συνημμένο πίνακα.

Οι φοιτητές που διαπιστώνουν ότι ο Αριθμός Μητρώου τους περιλαμβάνεται στον παραπάνω πίνακα θα πρέπει να επικοινωνήσουν ηλεκτρονικά με την Φοιτητική μέριμνα στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. προκειμένου να επιβεβαιώσουν το ενδιαφέρον τους.

Υπενθυμίζουμε ότι η προθεσμία αποδοχής της παροχής της δωρεάν στέγασης λήγει σήμερα Παρασκευή 21/10/2022 -ανεξάρτητα από την ημερομηνία άφιξης του φοιτητή στο Ηράκλειο.

Σε περίπτωση που δεν υπάρξει επικοινωνία του φοιτητή δικαιούχου στέγασης με τη Φοιτητική Μέριμνα, κατόπιν ηλεκτρονικής ενημέρωσής του,  η θέση του θα δίδεται στον επόμενο φοιτητή σύμφωνα με τη σειρά κατάταξης.

Προσοχή:

Το μήνυμα πρέπει να αποστέλλεται από το ιδρυματικό e-mail του φοιτητή και να αναφέρει στο

Θέμα: ΑΠΟΔΟΧΗ ΔΩΡΕΑΝ ΣΤΕΓΑΣΗΣ 2022-2023

& στο σώμα του e-mail να αναφέρονται

-       το Ονοματεπώνυμο του φοιτητή,

-       ο Αριθμός Μητρώου του φοιτητή

-       το Τμήμα φοίτησης του φοιτητή

-       η ημερομηνία άφιξης του φοιτητή στο Ηράκλειο.

**

Οριστικά Αποτελέσματα αιτήσεων προπτυχιακών φοιτητών των Σχολών Ηρακλείου για δωρεάν σίτιση για το ακαδημαϊκό έτος 2022-2023.

Ανακοινώνονται τα οριστικά αποτελέσματα για την παροχή δωρεάν σίτισης στους δικαιούχους νεοεισερχόμενους προπτυχιακούς φοιτητές των Σχολών Ηρακλείου, για το ακαδημαϊκό έτος 2022-2023.

Οι δικαιούχοι βρίσκονται στον συνημμένο πίνακα.

Το δικαίωμα σίτισης μπορεί να ενεργοποιηθεί από σήμερα 21/10/2022 με την αυτοπρόσωπη παρουσία των δικαιούχων φοιτητών στα εστιατόρια της Πανεπιστημιούπολης Ηρακλείου, με την επίδειξη της Βεβαίωσης Σπουδών ή της Ακαδημαϊκής Ταυτότητας (σε ευκρινές ψηφιακό ή φυσικό αντίγραφο μέχρι την παραλαβή της Ακαδημαϊκής Ταυτότητας).

Γραφείο Φοιτητικής Μέριμνας Ηρακλείου