ΛΟΓΟΤΥΠΟ ΦΜ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΓΙΑ ΣΙΤΙΣΗ ΚΑΙ ΣΤΕΓΑΣΗ ΧΩΡΙΣ ΕΚΚΡΕΜΟΤΗΤΕΣ
ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΧΟΛΕΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΚΑΔ. ΕΤΟΥΣ 2022-2023

Ενημερώνουμε τους  φοιτητές των Σχολών Ηράκλειου του Πανεπιστημίου Κρήτης, που έχουν υποβάλει αίτηση για την παροχή δωρεάν σίτισης και στέγασης για το ακαδημαϊκό έτος 2022-2023, ότι οι αιτήσεις που αντιστοιχούν στους αριθμούς μητρώου - τμήμα και  βρίσκονται στους παρακάτω πίνακες έχουν αξιολογηθεί θετικά, είναι πλήρεις και δεν έχουν εκκρεμότητες.

Πίνακας αξιολογημένων αιτήσεων για στέγαση

Πίνακας αξιολογημένων αιτήσεων για σίτιση

Παρακαλούνται οι φοιτητές που υπέβαλαν αίτηση και δεν βρίσκουν τον αριθμό μητρώου τους - τμήμα στους συνημμένους πίνακες, να ελέγξουν αρχικά το ακαδημαϊκό τους email στο οποίο έχουν λάβει παρατηρήσεις που αφορούν μη επαρκή / ελλιπή δικαιολογητικά και παρουσιάζονται στον σχετικό πίνακα αξιολόγησης/μοριοδότησης ή να επικοινωνήσουν με το Γραφείο Φοιτητικής Μέριμνας Σχολών Ηρακλείου για διευκρινίσεις.

Αιτήσεις θεραπείας - ενστάσεις επί των αποτελεσμάτων αξιολόγησης/μοριοδότησης και αποστολή ελλιπών δικαιολογητικών σύμφωνα με τον εξατομικευμένο πίνακα αξιολόγησης που έχει λάβει ο/η αιτών/ούσα φοιτητής/τρια, δύναται να υποβληθούν ηλεκτρονικά στο e-mail της Φοιτητικής Μέριμνας Ηρακλείου

f.merimna-Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

σε αποκλειστική προθεσμία έως και Δευτέρα 18 Ιουλίου 2022.

ΠΡΟΣΟΧΗ: Μετά το πέρας της ως άνω προθεσμίας, δεν θα γίνει δεκτό κανένα επιπλέον δικαιολογητικό και η αίτηση δεν θα αξιολογηθεί.

Επισημαίνεται ότι οι παραπάνω πίνακες αξιολόγησης δεν αποτελούν τα οριστικά αποτελέσματα των αιτήσεων, αλλά παρέχουν μόνο ενημέρωση σχετικά με την πληρότητα των αιτήσεων που έχουν υποβληθεί. Οι οριστικοί πίνακες θα ανακοινωθούν μετά το πέρας της διαδικασίας των ενστάσεων και την έγκρισή τους από την Επιτροπή Φοιτητικής Μέριμνας και το Πρυτανικό Συμβούλιο.

Γραφείο Φοιτητικής Μέριμνας Ηρακλείου