Φοιτητική Μέριμνα|Πανεπιστήμιο Κρήτης

ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΑΠΟΘΗΚΗΣ ΦΟΙΤΗΤΙΚΩΝ ΚΑΤΟΙΚΙΩΝ ΡΕΘΥΜΝΟΥ | ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ 2022

(ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΑΠΟΣΚΕΥΩΝ)

Για τους διαμένοντες του ΞΕΝΙΑ

Όσοι επιθυμούν να αφήσουν αποσκευές στην αποθήκη, μπορούν να αφήσουν το μέγιστο μια βαλίτσα και μια χειραποσκευή (όχι σακούλες), πάνω στις οποίες θα αναγράφεται ευκρινώς το όνομα και το τηλέφωνο του κατόχου. Η κα Ελισάβετ Σκουλούδη, διαχειρίστρια του ΧΕΝΙΑ, θα βρίσκεται την Παρασκευή 24/7/2022 από 13:30-14:30 και την Δευτέρα 27/7/2022 στις 13:30-14:30 για την παραλαβή των αποσκευών. Διαφορετικά παρακαλώ επικοινωνήστε με τη διαχειρίστρια του ΞΕΝΙΑ στο τηλ. 28310-77946 ή στο email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.. Αποσκευές οι οποίες θα αφήνονται έξω από τις αποθήκες χωρίς προηγούμενη συνεννόηση και χωρίς τα στοιχεία του κατόχου του, δεν θα παραλαμβάνονται.

Για τους διαμένοντες στη Φοιτητική Κατοικία της Πανεπιστημιούπολης

Όσοι διαμένοντες επιθυμούν, μπορούν να αφήσουν στην αποθήκη το μέγιστο μια βαλίτσα και μια χειραποσκευή (όχι σακούλες), πάνω στις οποίες θα αναγράφεται ευκρινώς το όνομα και το τηλέφωνο του κατόχου. Αποσκευές οι οποίες θα αφήνονται έξω από τις αποθήκες χωρίς προηγούμενη συνεννόηση και χωρίς τα στοιχεία του κατόχου του, δεν θα παραλαμβάνονται. Ο κος Νικόλαος Αγριμάκης, διαχειριστής των φοιτητικών κατοικιών  της Πανεπιστημιούπολης, θα βρίσκεται την Παρασκευή 24/7/2022 από 14:00-15:00 και την Δευτέρα 27/7/2022 στις 14:00-15:00 για την παραλαβή των αποσκευών. Διαφορετικά παρακαλώ επικοινωνήστε με τον διαχειριστή στο τηλ. 28310-77742 ή στο email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..

Γραφείο Φοιτητικής Μέριμνας Ρεθύμνου