Φοιτητική Μέριμνα|Πανεπιστήμιο Κρήτης

ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΚΛΕΙΔΙΩΝ ΦΟΙΤΗΤΙΚΩΝ ΚΑΤΟΙΚΙΩΝ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 2022

Ενημερώνονται οι φοιτητές και οι φοιτήτριες που διαμένουν στις Φοιτητικές Κατοικίες της Πανεπιστημιούπολης και στο ΦΠΚ-ΞΕΝΙΑ, ότι η παράδοση των δωματίων θα πρέπει να γίνει το αργότερο έως την Παρασκευή 24 Ιουνίου 2022.

Για τους διαμένοντες του ΞΕΝΙΑ

Τα κλειδιά των δωματίων θα πρέπει να μπαίνουν σε κλειστό φάκελο, στον οποίο θα αναγράφεται το όνομα του φοιτητή/της φοιτήτριας και ο αριθμός του δωματίου και να ρίχνονται στη θυρίδα που βρίσκεται στο ισόγειο του ΞΕΝΙΑ απέναντι από τη σκάλα. Επιπρόσθετα θα πρέπει να αποστέλλεται email στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. στο οποίο να ενημερώνει ο φοιτητής/η φοιτήτρια για την αποχώρησή του από το δωμάτιο. Εναλλακτικά η παράδοση των κλειδιών μπορεί να γίνεται αυτοπροσώπως στο Γραφείο Φοιτητικής Μέριμνας, από Δευτέρα έως και Παρασκευή, 9.00-14.00.

Όσοι επιθυμούν να αφήσουν αποσκευές στην αποθήκη, μπορούν να αφήσουν το μέγιστο μια βαλίτσα και μια χειραποσκευή, πάνω στις οποίες θα αναγράφεται ευκρινώς το όνομα και το τηλέφωνο του κατόχου. Για την αποθήκη θα πρέπει να προηγηθεί συνεννόηση με τη διαχειρίστρια του ΞΕΝΙΑ στο τηλ. 28310-77946 ή στο email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..

Για τους διαμένοντες στην Φοιτητική Κατοικία της Πανεπιστημιούπολης

Τα κλειδιά των δωματίων θα πρέπει να παραδίδονται αυτοπροσώπως  στο Γραφείο της Φοιτητικής Μέριμνας, εργάσιμες ημέρες και ώρες και κατόπιν συνεννόησης (28310 - 77946, 77727, 77742, email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.), προκειμένου να προηγηθεί ο έλεγχος των δωματίων από τους διαχειριστές.

Όσοι διαμένοντες επιθυμούν, μπορούν να αφήσουν στην αποθήκη το μέγιστο μια βαλίτσα και μια χειραποσκευή, πάνω στις οποίες θα αναγράφεται ευκρινώς το όνομα και το τηλέφωνο του κατόχου. Αποσκευές οι οποίες θα αφήνονται έξω από τις αποθήκες χωρίς προηγούμενη συνεννόηση και χωρίς τα στοιχεία του κατόχου του, δεν θα παραλαμβάνονται.

Όσοι διαμένοντες επιθυμούν να πάρουν πίσω την εγγύηση των 90 € παρακαλούνται να έχουν μαζί τους κατά την παράδοση των κλειδιών, την πρώτη σελίδα βιβλιαρίου τραπεζικού λογαριασμού ή κάρτα λογαριασμού, στην οποία να αναγράφεται το iban και οι δικαιούχοι.

Για οποιαδήποτε διευκρίνηση, παρακαλούμε επικοινωνήστε με το Γραφείο Φοιτητικής Μέριμνας (28310-77727, 77746, 77742,

email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.,  και Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Γραφείο Φοιτητικής Μέριμνας Ρεθύμνου