ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

ΠΕΜΠΤΟΣ (Ε') ΠΙΝΑΚΑΣ ΔΙΚΑΙΟΥΧΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΠΑΡΟΧΗΣ ΔΩΡΕΑΝ ΣΤΕΓΑΣΗΣ (ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ) ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΚΥΚΛΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΤΩΝ ΣΧΟΛΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ ΑΚΑΔ. ΕΤΟΥΣ 2021-2022

Ηράκλειο, 13/10/2021

Καλούνται οι φοιτητές του συνημμένου πίνακα δικαιούχων παροχής δωρεάν Στέγασης (επιλαχόντες), όλων των κύκλων σπουδών φοιτητές (προπτυχιακούς, μεταπτυχιακούς και υποψήφιους Διδάκτορες), των Σχολών Ηρακλείου του ακαδημαϊκού έτους 2021-2022, για την παραλαβή του δωματίου τους σε αποκλειστική προθεσμία μέχρι και 15 Οκτωβρίου 2021.

Πίνακας Δικαιούχων φοιτητών παροχής δωρεάν Στέγασης (επιλαχόντες) όλων των κύκλων σπουδών, των Σχολών Ηρακλείου (εδώ)

Διαδικασία Παραλαβής Δωματίου:

Ο/Η δικαιούχος δωρεάν στέγασης που βρίσκεται στον παραπάνω πίνακα και επιθυμεί να στεγαστεί άμεσα στέλνει ηλεκτρονικό μήνυμα από το ιδρυματικό του/της ηλεκτρονικό ταχυδρομείο (e-mail) στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. δηλώνοντας την ημέρα άφιξης του/της στο ξενοδοχείο. Στη συνέχεια θα του/της σταλεί από το γραφείο Φοιτητικής Μέριμνας ηλεκτρονικό μήνυμα με επισυναπτόμενη τη σχετική βεβαίωση που θα πρέπει να καταθέσει στο ξενοδοχείο κατά την άφιξη του/της εκεί, ώστε να παραλάβει δωμάτιο.

Επισημαίνεται ότι οι Δικαιούχοι δωρεάν στέγασης που αυτή τη στιγμή δεν βρίσκονται στην πόλη του Ηρακλείου, λόγω της πανδημίας και της διαδικτυακής εκπαίδευσης, θα έχουν την δυνατότητα να παραλάβουν το δωμάτιο σε αποκλειστική προθεσμία μέχρι και 15 Οκτωβρίου 2021.

Επιπρόσθετα, παρακαλούνται όσοι από τους δικαιούχους δεν επιθυμούν για οποιονδήποτε λόγο να παραλάβουν δωμάτιο για το τρέχον ακαδημαϊκό έτος 2021-2022, να επικοινωνήσουν άμεσα με το γραφείο Φοιτητικής Μέριμνας είτε μέσω τηλεφώνου, είτε μέσω ηλεκτρονικής αλληλογραφίας στο e-mail : Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Γραφείο Φοιτητικής Μέριμνας Ηρακλείου