2η ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ ΜΟΡΙΟΔΟΤΗΣΗΣ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΣΤΕΓΑΣΗΣ

ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2016-2017

Ρέθυμνο, 22/8/2016.

Ενημερώνουμε τους φοιτητές των σχολών του Ρεθύμνου, Προπτυχιακούς και Μεταπτυχιακούς, ότι μετά την εξέταση των αιτήσεων στέγασης η Επιτροπή Επεξεργασίας Δικαιολογητικών Σίτισης & Στέγασης κατέταξε σε κατάσταση τους αιτούντες για στέγαση, σύμφωνα με τα μόρια που συγκέντρωσαν βλ. ανακοίνωση: http://www.merimna.uoc.gr/index.php/anakoinwseis/156-f-merimna-rethymnou-apotelesmata-moriodotisis-aitiseon-stegasis-akad-etous-2016-17

Όσοι φοιτητές δεν έχουν δει τον αριθμό μητρώου τους στην παραπάνω ανακοίνωση ή διαφωνούν με τον αριθμό των μορίων που έχουν λάβει, μπορούν να υποβάλλουν αίτηση θεραπείας-ένσταση επί των αποτελεσμάτων, από 1-9-2016 ημέρα Πέμπτη έως 16/9/2016 ημέρα Παρασκευή. Η αίτηση θεραπείας-ένσταση αφού πρωτοκολληθεί στο Γενικό Πρωτόκολλο του Πανεπιστημίου Κρήτης, θα κατατίθεται στα γραφεία της Φοιτητικής Μέριμνας, από 9:00π.μ. έως 2:30μ.μ., προκειμένου να επανεξεταστεί η αίτησή τους από την Επιτροπή Επεξεργασίας Δικαιολογητικών.

Φοιτητική Μέριμνα Ρεθύμνου