Ενημερώνουμε τους Πυρόπληκτους Φοιτητές που διέμεναν στην Φοιτητική Κατοικία Κνωσσού του Πανεπιστημίου Κρήτης ότι :

Α. Έχουν τη δυνατότητα προμήθειας ειδών πρώτης ανάγκης από το Φοιτητικό Κέντρο Βουτών (συντονίστρια εθελοντικής Ομάδας κα Λιαδάκη Ιωάννα). Παρακαλώ περάστε να παραλάβετε αθλητικά παπούτσια (χορηγός INTERSORT), πετσέτες (χορηγός CocoMat), δωροεπιταγή 100€ από Καταστήματα Γερμανός (χορηγός ΟΤΕ) και άλλα.

Β. Βεβαιώσεις για έκδοσης νέας ταυτότητας μπορείτε να πάρετε από την Πυροσβεστική.

Γ. Οι οικονομικές συναλλαγές θα γίνουν τις επόμενες ημέρες σε λογαριασμό που έχετε δηλώσει στη Φοιτητική Μέριμνα.

Δ. Τα ξενοδοχεία Vanisko και Asterion φιλοξενούν τους φοιτητές που είχαν δικαίωμα διαμονής στη Φοιτητική Κατοικία Κνωσσού στις 23/10/2018 και από τα μέσα Οκτωβρίου θα ανακοινώσουμε δυνατότητα διαμονής για ορισμένους ακόμα φοιτητές καθώς και για τους Πρωτοετείς μας.

Ηράκλειο, 1/10/2018

Γραφείο Φοιτητικής Μέριμνας Ηρακλείου