Στα πλαίσια της συνέχισης  του σύμφωνου συνεργασίας του Πανεπιστημίου Κρήτης, με την ομάδα μπάσκετ Cretan Kings,   θα χορηγηθούν φέτος 100 δωρεάν εισιτήρια στους φοιτητές, το διοικητικό προσωπικό και τους καθηγητές του Ιδρύματος. Όσοι ενδιαφέρονται να παραλάβουν τις σχετικές κάρτες παρακαλούνται να εκδηλώσουν το ενδιαφέρον τους, αποστέλοντας ηλεκτρονικά τον παρακάτω πίνακα από το ακαδημαϊκό τους  email,  στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.   το αργότερο μέχρι τις 30 Σεπτεμβρίου 2017.

ΟΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΟΣ ΑΡ. ΔΕΛΤΙΟΥ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑΣ ΑΜΚΑ ΑΡ. ΦΟΙΤΗΤΙΚΗΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑΣ ΗΜΕΡ. ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΚΙΝΗΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ E-MAIL

ΤΜΗΜΑ

ΠΑΝ/ΜΙΟΥ

Σας γνωρίζουμε ότι οι ενδιαφερόμενοι  αρχικά, θα πρέπει να προμηθευτούν την ΚΑΡΤΑ ΦΙΛΑΘΛΟΥ, η οποία είναι υποχρεωτική βάση της απόφασης του Υφυπουργού Αθλητισμού.

Πληροφορίες για την έκδοση της, μπορείτε να λάβετε από το γραφείο της Ρέθυμνο-Cretan Kings.

Tονίζεται ότι,

* το εισιτήριο είναι αυστηρά προσωπικό και δεν μεταβιβάζεται ή παραχωρείτε σε άλλον (δηλαδή στο αρχείο του excel θα αναφέρονται τα στοιχεία αυτού που θα παρακολουθεί τους αγώνες),

*  σε θέσεις της συγκεκριμένης κερκίδας και

* χωρίς την παροχή των στοιχείων που σας ζητούνται, δεν μπορούμε να προχωρήσουμε στην έκδοση εισιτηρίου.